Dom O nas

Historia

dobra jakość Opancerzony kabel elektryczny na sprzedaż
dobra jakość Opancerzony kabel elektryczny na sprzedaż
Miły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że mogę cię znaleźć!

—— John Smith

Od 5 lat współpracujemy ze sobą, są dobrymi dostawcami i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi.

—— Mohamed Rebai

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, wierzę, że ich biznes będzie coraz lepszy.

—— Daniel

Twoja profesjonalna prezentacja i serwis, który nam dałeś, zasługują na owację na stojąco. Shenghua powinien mieć lepszą przyszłość.

—— Rendell Brewster

Сенгхуа іс а цредібле энтерпрісэ, ве хве эстаблішед цооператыёнтре зне в вел кеп лонг тэрм цооператыён.

—— KHADBAATAR

Im Online Czat teraz

Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.
Nowa siedziba firmy Budynek biurowy Wiodąca grupa Showroom Linia produkcyjna 1 linia produkcyjna 2 Brama jednej fabryki Wizyta w banku kanadyjskim

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SHANCABLE
Ilość pracowników : 5000~6000
Coroczne wyprzedaże : 150000000-200000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Branch Company: 21
Manufacturing Bases: 6
Sales branches: 600

Historia rozwoju

W 2013 r. Ustanowiono Shanghai Shenghua Carbon Fibre Wires and Cables Co., Ltd.

W 2012 r. Budynek biurowy Shenghua został wdrożony.

W 2010

Wrzesień Nabyto Fabryka kabli Harbin i zrestrukturyzował go jako Szanghaj Shenghua Harbin Cable Co., LTD , który stał się bazą produkcyjną Shenghua Group w prowincji Heilongjiang na północny wschód od Chin.

Sierpień Ukończona budowa Shenghua Head-office Building w Pudong New District of Shanghai

Marzec nabyte Jiangxi Haiyan Copper Co., Ltd na 60 milionów RMB i zrestrukturyzował go jako Shanghai Shenghua Copper Co., LTD , który stał się nową bazą produkcyjną miedzi Shenghua Group.

W 2009 roku pomyślnie opracowano i rozpoczęto produkcję kabla z izolacją mineralną i elastycznego ognioodpornego kabla poprzez zainwestowanie 60 milionów RMB

W 2008

Grudzień Nabyto i zrestrukturyzowano Sichuan Xinchengpeng Cable Co., Ltd jako bazę produkcyjną Shenghua Group w południowo-zachodniej części Chin.

Marzec 2008 Nabyte 51% udziałów w Shanghai Jinsheng Cable Co., Ltd.

W styczniu 2008 r. Nabyte Ningxia Eastwind Cable Co., Ltd i zrestrukturyzowała ją jako Ningxia Shenghua Cable Co., LTD , która stała się bazą produkcyjną Shenghua Group w północno-zachodniej części Chin. Tymczasem zbudowany Shenghua Aluminium Cable Co., Ltd

W 2007 r. Wybudowano Shanghai Shenghua Nuclear Facilities Co., Ltd poprzez zainwestowanie 20 milionów RMB. To pierwsze prywatne przedsiębiorstwo mogło dostarczyć Kable Jądrowe dla Elektrowni Jądrowych w Szanghaju.

Tymczasem Shenghua Marine Cable Co., Ltd i Lvbao Copper Co., Ltd zostały zbudowane jako oddziały Shenghua Group.

W sierpniu 2007 r. Nabyte Shenyang Kaiyuan Cable Factory i przebudował ją na Liaoning Shenghua Cable Co., LTD , która stała się bazą produkcyjną Shenghua Group w prowincji Liaoning na północnym wschodzie Chin.

W 2006 r. Uzyskałem znaczące osiągnięcia w zakresie badań i rozwoju materiałów CCA, które zaczęto szeroko stosować w produkcji kabli. Ten projekt kosztuje 80 milionów i 1 rok czasu.

W 2005 r. Nabyte Xinxiang Cable Co., Ltd (była jedną z 8 największych firm kablowych w Chinach) 40 milionów RMB i zrestrukturyzował go jako Henan Shenghua Cable Co., LTD , który stał się bazą produkcyjną Shenghua Group w prowincji Henan w środkowej części Chin.

W 2004 r. Zbudował Shanghai Shenghua Special Cables Co., Ltd , współpracując z ekspertami w dziedzinie technologii patentowych i inwestując 60 milionów RMB. Tymczasem nabyte Shanghai Yisite Plastics Co., Ltd na 60 milionów RMB i zrestrukturyzował go jako materiał R & D z tworzywa sztucznego i bazę produkcyjną Shenghua Group.

W 2003 r. Przejęła Anhui Lvbao Cable Co., Ltd (była jedną z 8 największych firm kablowych w Chinach) i Hefei Cable Co., Ltd na 120 milionów RMB i zrestrukturyzowała je jako Henan Anhui Lvbao Cable Co., Ltd (New) , która stała się baza produkcyjna kabli wysokiego napięcia grupy Shenghua w prowincji Anhui w środkowej części Chin.

Zbudowany Shanghai Shenghua Investment Co., Ltd i Anhui Lvbao Investment Co., Ltd.

Zbudowana fabryka kabli chemicznych, fabryka bębnów kablowych, fabryka materiałów ognioodpornych.

W 2002 roku zbudował Shanghai Shenghua Cable Group ze stolicą w wysokości 100 milionów.

W 2001 Zbudowano nowoczesną strefę produkcyjną o powierzchni 3 milionów metrów kwadratowych w Nanhui Industrial Zone w Pudong New District, w Szanghaju zainwestowano 100 milionów RMB

W 2000 r. Wybudowany prefabrykowany oddziału Shanghai Cable Co., Ltd przez wprowadzenie japońskiej technologii

Skonfiguruj centrum badań technologii kablowych i nowoczesne laboratorium.

W 1999 r. Nabyto Shanghai Pujiang Cable Co., Ltd, aby rozpocząć produkcję kabli gumowych.

W 1998 r. Nabyto Shanghai Silk Third Factory i Shanghai Sofia Shoes Factory , i przebudowano je jako warsztaty kablowe w celu zwiększenia produkcji.

W 1997 Założyciel Shenghua Group - Mr. Zhang nabył Shanghai Haixin Cable Co., Ltd (20 lat historii) o wartości 12 milionów i zrestrukturyzował go jako Shanghai Shenghua Cable Factory

Szczegóły kontaktu
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Mayling Zhao

Tel: 86-21-68172999

Faks: 86-21-58179888

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)