Dom ProduktyBare Conductor

ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced

Orzecznictwo
dobra jakość Opancerzony kabel elektryczny na sprzedaż
dobra jakość Opancerzony kabel elektryczny na sprzedaż
Miły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że mogę cię znaleźć!

—— John Smith

Od 5 lat współpracujemy ze sobą, są dobrymi dostawcami i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi.

—— Mohamed Rebai

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, wierzę, że ich biznes będzie coraz lepszy.

—— Daniel

Twoja profesjonalna prezentacja i serwis, który nam dałeś, zasługują na owację na stojąco. Shenghua powinien mieć lepszą przyszłość.

—— Rendell Brewster

Сенгхуа іс а цредібле энтерпрісэ, ве хве эстаблішед цооператыёнтре зне в вел кеп лонг тэрм цооператыён.

—— KHADBAATAR

Im Online Czat teraz

ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced

Chiny ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced dostawca
ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced dostawca ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced dostawca ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced dostawca

Duży Obraz :  ACCC Conductor Aluminium Conductor Carbon Composite Core Carbon Reinforced

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: SHANCABLE
Orzecznictwo: ISO 9001,ISO14001,PCCC
Numer modelu: ACCC Dyrygent

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5000 metrów
Cena: 5.00-99.99USD/m
Szczegóły pakowania: Stalowy bęben lub drewniany bęben
Czas dostawy: 30 dni
Możliwość Supply: 3000 km miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa modelu: Rdzenie kompozytowe z włókna węglowego z włókna węglowego Kurtka: Nr
Materiał przewodnika: Aluminium aplikacji: Napowietrzny system zasilania
Funkcja zewnętrznego przewodnika: Drut trapezowy

Dane techniczne

Przewód ACCC stosowany przy zwiększonym przenoszeniu mocy, zmniejszonych napięciach na wieżach, łatwość instalacji.

Przewodnik ACCC

Zwiększony transfer mocy

W porównaniu z ACSR, które mogą być nawleczone na tych samych wieżach, przewody ACCC będą przenosić o około 28% wyżarzonego aluminium w konfiguracji trapezowej, co zapewnia znacznie zwiększoną przewodność; rdzeń węglowy zapewnia zwiększoną wytrzymałość i praktycznie eliminuje ugięcie w wysokiej temperaturze, pozwalając na bardziej wydajną pracę w temperaturze do 180 ° C. Może to podwoić pojemność prądu (pojemność) nad ACSR.

Zredukowane ugięcie w wysokiej temperaturze

Współczynnik rozszerzalności cieplnej przewodu ACCC w jego ostatecznym stanie jest ośmiokrotnie mniejszy niż typowy ACSR, a rdzeń ACCC jest około dwa i pół razy lżejszy od stali. Przewody ACCC zwisają bardzo mało ze względu na rozszerzalność cieplną, co eliminuje to jako znaczący aspekt konstrukcyjny.

Efektywności energetycznej

Zastosowanie większej ilości aluminium o lepszej przewodności zmniejsza straty w każdej temperaturze pracy. Działając jako przewodnik wysokotemperaturowy o niskiej sag (HTLS), wyższa efektywność operacyjna może zmniejszyć straty linii i związane z nimi emisje o ponad 35%. Skutkuje to większą ilością energii dostarczanej do sprzedaży i może skutkować niższymi kosztami wytwarzania energii.

Pakowanie i wysyłka

Jesteśmy w stanie spełnić najbardziej rygorystyczne harmonogramy dostaw zgodnie z zamówieniem. Dotrzymanie terminu jest zawsze priorytetem, ponieważ każde opóźnienie w dostarczeniu kabla może przyczynić się do ogólnego opóźnienia projektu i przekroczenia kosztów.
Kabel dostarczany jest w drewnianych rolkach, pudłach i cewkach falistych. Końcówki kablowe są uszczelnione taśmą samoprzylepną BOPP i niehigroskopijnymi zaślepkami, chroniąc końce kabli przed wilgocią. Wymagane oznakowanie powinno być wydrukowane materiałem odpornym na wpływy atmosferyczne na zewnętrznych częściach bębna, zgodnie z wymaganiami klienta.

Zobowiązanie po wykonaniu usługi

Shanghai Shenghua Cable (Group) posiada Shenghua tenet "Dąż do najlepszego przedsiębiorstwa, wyprodukuj najlepszy produkt, zapewnij najlepszą usługę, stwórz najlepszą markę", kładzie nacisk na politykę jakości, stara się osiągnąć wysoką jakość i zerową wadę towarów. Dlatego każdy klient mógł w pełni korzystać z najwyższej jakości i nienagannej obsługi Shenghua Cable. Tymczasem obserwujemy ducha Shenghua "Do Best, Mutually Win", pragniemy nawiązać długoterminową i stabilną relację z każdym klientem. Niniejszym gwarantujemy, że:
1. Klient jest Bogiem. Będziemy pielęgnować każdego klienta, każdą współpracę na pamięć.
2. Bezpłatna usługa przedsprzedażna. Zapewnimy najlepszą propozycję dla każdego klienta.
3. Dobra obsługa sprzedaży. Zapewnimy bezpłatną, względną obsługę produktu, wskazówki dotyczące konserwacji i uruchomienie instalacji
doradztwo techniczne przy nawiązywaniu współpracy z klientami.
4. Przemyślany serwis posprzedażowy. Nasz produkt jest objęty gwarancją PICC (People's Insurance Company of China). Będziemy
zapewnić bezpłatne utrzymanie i debugowanie w ciągu 12 miesięcy po instalacji (z wyjątkiem niewłaściwego użycia).
5. Gwarantujemy rozwiązanie twoich problemów w ciągu 24 godzin w Szanghaju, 72 godziny dla innej dzielnicy.
6. Całodobowa usługa telefoniczna. Powołamy profesjonalną osobę, aby na czas odpowiedzieć na twoje pytanie.
Zawsze mocno wierzymy, że "Jakość to linia życia, usługa jest laissez-passer", która sprawi, że będziemy coraz bliżsi i bardziej szczelni!
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

FAQ
P: Ile czasu potrzeba, aby otrzymać zwrot?
O: Większość ofert jest zwracanych w ciągu 24 godzin, jednak w przypadku konstrukcji specjalnej może to zająć więcej dni.


P: Jakie gwarancje mają twoje produkty?
Odp .: Kabel SHAN gwarantuje, że wszystkie nasze produkty, kable i inne elementy są wolne od wad. Odbierzemy każdy produkt, który nie spełnia uzgodnionej jakości przez obie strony. Szczegółowe warunki są następujące:
1. Gwarantujemy, że spełnimy wymagania okresu gwarancyjnego określone w umowie, że Towary dostarczone w ramach zamówienia zakupu Do zakupu kabli i przewodów sieci dystrybucyjnej
2. Będziemy wytwarzani zgodnie z niniejszą specyfikacją i Towar będzie nowy, nieużywany, z najnowszych lub aktualnych modeli. Gdy zostaniemy wybrani, dostarczymy Towary ściśle według wymagań Kontraktu.
3. Gwarancja zachowuje ważność przez dwanaście (12) miesięcy po dostarczeniu Towarów lub jakiejkolwiek jego części, w zależności od przypadku, dostarczenia i odbioru w miejscu docelowym wskazanym w SCC lub przez osiemnaście (18) miesięcy po data wysyłki z portu lub miejsca załadunku w kraju pochodzenia, w zależności od tego, który okres upłynie wcześniej.
4. Kupujący może w okresie gwarancyjnym bezpośrednio zgłosić się do producenta w formie pisemnej lub przez przedstawiciela handlowego, jeśli wystąpi jakikolwiek problem z jakością Towarów. Producent wykona naprawę lub wymianę w rozsądnym czasie i poniesie wszystkie związane z tym koszty.


P: Czy sprzedajesz inne produkty oprócz kabli i kabli?
Odp .: Drut i kabel to nasza moc, jednak sprzedajemy również złącza, kable i narzędzia kablowe, by wymienić tylko kilka. Nasze produkty obsługują liczne rynki na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mayling Zhao

Tel: +8615901866124

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)