Dom ProduktyKabel halogenowy o niskiej emisji zanieczyszczeń

Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Certyfikaty
Miły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że mogę cię znaleźć!

—— John Smith

Od 5 lat współpracujemy ze sobą, są dobrymi dostawcami i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi.

—— Mohamed Rebai

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, wierzę, że ich biznes będzie coraz lepszy.

—— Daniel

Twoja profesjonalna prezentacja i serwis, który nam dałeś, zasługują na owację na stojąco. Shenghua powinien mieć lepszą przyszłość.

—— Rendell Brewster

Сенгхуа іс а цредібле энтерпрісэ, ве хве эстаблішед цооператыёнтре зне в вел кеп лонг тэрм цооператыён.

—— KHADBAATAR

Im Online Czat teraz

Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń

Chiny Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń dostawca
Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń dostawca Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń dostawca Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń dostawca Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń dostawca

Duży Obraz :  Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: SHANCABLE
Orzecznictwo: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA
Numer modelu: WDZA-YJY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200 metrów
Cena: US$0.42~150 / Meter
Szczegóły pakowania: Drewniany bęben
Czas dostawy: Zależy od ilości
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1500 KM miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Model produktu: Kabel LSZH Materiał przewodnika: Miedź
Materiał izolacyjny: XLPE Rdzenie: 3 rdzenie
Wykonany standard: IEC60502-1 Pracuje w: 90 ℃
Próbki: Darmowe
High Light:

low smoke halogen free cable

,

low smoke zero halogen wire

Miedziany przewód izolowany EPR / XLPE SWA MV LSZH 3 rdzeń

Ekran izolacji

Ekran izolacyjny składa się z wytłaczanej warstwy niemetalicznego, półprzewodnikowego związku wytłaczanego na izolację każdego rdzenia. Wytłaczane półprodukty

warstwa przewodząca składa się z półprzewodnikowej masy zespawanej lub podatnej na zimno, zdolnej do usunięcia w celu połączenia lub zakończenia. Opcjonalnie może to być półprzewodnikowa taśma

nałożone na poszczególne rdzenie lub rdzeń jako warstwę dla warstwy metalicznej. Minimalna grubość wynosi 0,3 mm, a maksymalna rezystywność wynosi 500 Ohm-m przy 90 ° C. Ekran jest ciasno dopasowany do izolacji, aby wykluczyć wszystkie puste przestrzenie powietrzne i może być łatwo ręcznie usunięty na miejscu. Ekran izolacyjny nie jest konieczny dla kabli elektrycznych z izolacją PCV i EPR / HEPR 1,8 / 3,6KV i 3.6 / 6KV. Ekran może być zakryty przez półprzewodzącą, wodną blokującą pęczniejącą taśmę, aby zapewnić wodoszczelność wzdłużną.

Wewnętrzne okrycie i wypełniacze

Do kabli elektrycznych ze zbiorczą warstwą metaliczną lub przewodem elektrycznym z metaliczną warstwą nad poszczególnymi rdzeniami z dodatkowymi warstwami metalicznymi zbiorniczymi, półprzewodnikowymi

wewnętrzne pokrycie i wypełniacze powinny być nakładane na ułożone rdzenie. Wewnętrzne pokrycie i wypełniacze są wykonane z niehigroskopijnego materiału, takiego jak polipropylen, chyba że kabel ma być wodoszczelny wzdłużnie. Wewnętrzne pokrycie jest ogólnie wytłaczane, ale może być docierane, jeśli szczeliny między rdzeniami są wypełnione.

Przybliżoną grubość wytłaczanych pokryć wewnętrznych podano w tabeli 2:

Warstwa metaliczna

Warstwa metaliczna może być nakładana na poszczególne rdzenie lub zespół rdzenia łącznie. Zapewnione są następujące rodzaje warstw metalicznych:

1) Ekran metaliczny

2) Koncentryczny dyrygent

3) Osłonka metaliczna

4) Metaliczny pancerz

Metalowy ekran powinien składać się z taśm miedzianych lub koncentrycznej warstwy drutów miedzianych lub kombinacji taśm i drutów. Koncentryczny przewodnik jest nakładany bezpośrednio na wewnętrzne pokrycie. Metalowa osłona składa się ze stopu ołowiu lub ołowiu zastosowanego jako ściśle dopasowana bezszwowa rurka. Metalowa zbroja składa się z płaskiego zbroi z drutu, zbroi z drutu stalowego i podwójnej zbroi z taśmy .

Osłonka separująca (dla kabla zbrojonego):

Osłona oddzielająca składa się z warstwy wytłaczanego PVC, PE lub LSZH nałożonej na ułożone rdzenie pod zbroją . PVC ma zwykle klasę ST2 i PE klasy ST7. Nominalna grubość jest obliczana przez 0,02Du + 0,6 mm

gdzie Du jest fikcyjną średnicą pod pochwą w mm. W przypadku kabla elektrycznego bez osłony ołowianej nominalna grubość osłony separatora nie może być mniejsza niż 1,2 mm. W przypadku kabli elektrycznych, w których osłona separacyjna jest nakładana na powłokę ołowianą, nominalna grubość osłony separatora nie powinna być mniejsza niż 1,0 mm .

Pokryta warstwą (dla kabla z osłoną ołowiową):

Pokryta warstwą pościel nakładana na osłonę ołowiu składa się z impregnowanych / syntetycznych papierowych taśm lub kombinacji dwóch warstw tych papierowych taśm, a następnie kilku warstw złożonych bajecznych materiałów. Grubość wynosi około 1,5 mm.

Pancerz (dla kabla zbrojonego):

Zbroję nakłada się helikalnie na pokrycie wewnętrzne. Składa się z płaskiego pancerza z drutu stalowego ocynkowanego (taśmy), okrągłego stalowego pancerza z drutu stalowego i podwójnej stalowej zbroi taśmowej .

Nad płaszczem
Ogólna osłona składa się z warstwy wytłoczonego związku termoplastycznego (typu PVC ST3 lub PE ST7 lub LSZH) lub elastomeru (polichlorpren CSP lub
chlorosulfonowany PE). Nominalna grubość powłoki jest obliczana przez 0,035D + 1, gdzie D jest fikcyjną średnicą bezpośrednio pod powłoką w mm. W przypadku nieuzbrojonego kabla elektrycznego i elektrycznego, przy czym osłona nie jest nakładana na zbroję, ekran metalowy lub przewód koncentryczny, nominalna grubość powłoki nie powinna być mniejsza niż 1,4 mm. A w przypadku kabli elektrycznych z powłoką nad pancerzem, ekranem metalicznym lub przewodem koncentrycznym, nominalna grubość osłony nie powinna być mniejsza niż 1,8 mm.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mayling Zhao

Tel: +8615901866124

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)