Dom ProduktyKabel halogenowy o niskiej emisji zanieczyszczeń

SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. Certyfikaty
Miły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że mogę cię znaleźć!

—— John Smith

Od 5 lat współpracujemy ze sobą, są dobrymi dostawcami i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi.

—— Mohamed Rebai

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, wierzę, że ich biznes będzie coraz lepszy.

—— Daniel

Twoja profesjonalna prezentacja i serwis, który nam dałeś, zasługują na owację na stojąco. Shenghua powinien mieć lepszą przyszłość.

—— Rendell Brewster

Сенгхуа іс а цредібле энтерпрісэ, ве хве эстаблішед цооператыёнтре зне в вел кеп лонг тэрм цооператыён.

—— KHADBAATAR

Im Online Czat teraz

SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2

Chiny SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2 dostawca
SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2 dostawca SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2 dostawca SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2 dostawca SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2 dostawca

Duży Obraz :  SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: SHANCABLE
Orzecznictwo: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA
Numer modelu: WDZA-YJY33

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200 metrów
Cena: US$0.42~150 / Meter
Szczegóły pakowania: Drewniany bęben
Czas dostawy: Zależy od ilości
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1500 KM miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Model produktu: Opancerzony kabel zasilający LSZH Materiał przewodnika: 99,99% czystości miedzi
Materiał izolacyjny: XLPE Rdzenie: 3 rdzenie
Wykonane w standardzie: IEC60502-2 Stopień pracy: 90 ℃
Próba: Wolny Podanie: Projekty i przetargi
High Light:

low smoke halogen free cable

,

lszh power cable

SWA Opancerzony niskociśnieniowy kabel dymowy LSOH o zerowej emisji dymu 185mm2 240mm2 300mm2

Aplikacje
Do układania wewnątrz i na zewnątrz. W stanie utrzymać pewną przyczepność podczas montażu, ale nie zewnętrzne siły mechaniczne. Układanie kabla jednożyłowego w kanałach magnetycznych to
nie dozwolony.

Ekran izolacji

Ekran izolacyjny składa się z wytłaczanej warstwy niemetalicznego, półprzewodnikowego związku wytłaczanego na izolację każdego rdzenia. Wytłoczona warstwa półprzewodząca składa się ze związanej lub podatnej na zimno masy półprzewodnikowej zdolnej do usunięcia w celu połączenia lub zakończenia. Opcjonalnie, półprzewodnikowa taśma może być nakładana na pojedyncze rdzenie lub rdzeń jako warstwa dla metalicznej warstwy. Minimalna grubość wynosi 0,3 mm, a maksymalna rezystywność wynosi 500 Ohm-m przy 90 ° C. Ekran jest ciasno dopasowany do izolacji, aby wykluczyć wszystkie puste przestrzenie powietrzne i może być łatwo ręcznie usunięty na miejscu. Ekran izolacyjny nie jest konieczny dla kabli elektrycznych z izolacją PCV i EPR / HEPR 1,8 / 3,6KV i 3.6 / 6KV. Ekran może być zakryty przez półprzewodzącą, wodną blokującą pęczniejącą taśmę, aby zapewnić wodoszczelność wzdłużną.

Wewnętrzne okrycie i wypełniacze

Do kabli elektrycznych ze zbiorczą warstwą metaliczną lub przewodem elektrycznym z metaliczną warstwą nad poszczególnymi rdzeniami z dodatkowymi warstwami metalicznymi zbiorniczymi, półprzewodnikowymi

wewnętrzne pokrycie i wypełniacze powinny być nakładane na ułożone rdzenie. Wewnętrzne pokrycie i wypełniacze są wykonane z niehigroskopijnego materiału, takiego jak polipropylen, chyba że kabel ma być wodoszczelny wzdłużnie. Wewnętrzne pokrycie jest ogólnie wytłaczane, ale może być docierane, jeśli szczeliny między rdzeniami są wypełnione.

Przybliżoną grubość wytłaczanych pokryć wewnętrznych podano w tabeli 2:

Warstwa metaliczna

Warstwa metaliczna może być nakładana na poszczególne rdzenie lub zespół rdzenia łącznie. Zapewnione są następujące rodzaje warstw metalicznych:

1) Ekran metaliczny

2) Koncentryczny dyrygent

3) Osłonka metaliczna

4) Metaliczny pancerz

Metalowy ekran powinien składać się z taśm miedzianych lub koncentrycznej warstwy drutów miedzianych lub kombinacji taśm i drutów. Koncentryczny przewodnik jest nakładany bezpośrednio na wewnętrzne pokrycie. Metalowa osłona składa się ze stopu ołowiu lub ołowiu zastosowanego jako ściśle dopasowana bezszwowa rurka. Metalowa zbroja składa się z płaskiego zbroi z drutu, zbroi z drutu stalowego i podwójnej zbroi z taśmy .

Osłonka separująca (dla kabla zbrojonego):

Osłona oddzielająca składa się z warstwy wytłaczanego PVC, PE lub LSZH nałożonej na ułożone rdzenie pod zbroją . PVC ma zwykle klasę ST2 i PE klasy ST7. Nominalna grubość jest obliczana przez 0,02Du + 0,6 mm

gdzie Du jest fikcyjną średnicą pod pochwą w mm. W przypadku kabla elektrycznego bez osłony ołowianej nominalna grubość osłony separatora nie może być mniejsza niż 1,2 mm. W przypadku kabli elektrycznych, w których osłona separacyjna jest nakładana na powłokę ołowianą, nominalna grubość osłony separatora nie powinna być mniejsza niż 1,0 mm .

Pokryta warstwą (dla kabla z osłoną ołowiową):

Pokryta warstwą pościel nakładana na osłonę ołowiu składa się z impregnowanych / syntetycznych papierowych taśm lub kombinacji dwóch warstw tych papierowych taśm, a następnie kilku warstw złożonych bajecznych materiałów. Grubość wynosi około 1,5 mm.

Pancerz (dla kabla zbrojonego):

Zbroję nakłada się helikalnie na pokrycie wewnętrzne. Składa się z płaskiego pancerza z drutu stalowego ocynkowanego (taśmy), okrągłego stalowego pancerza z drutu stalowego i podwójnej stalowej zbroi taśmowej .

Nad płaszczem
Ogólna osłona składa się z warstwy wytłoczonego związku termoplastycznego (typu PVC ST3 lub PE ST7 lub LSZH) lub elastomeru (polichlorpren CSP lub
chlorosulfonowany PE). Nominalna grubość powłoki jest obliczana przez 0,035D + 1, gdzie D jest fikcyjną średnicą bezpośrednio pod powłoką w mm. W przypadku nieuzbrojonego kabla elektrycznego i elektrycznego, przy czym osłona nie jest nakładana na zbroję, ekran metalowy lub przewód koncentryczny, nominalna grubość powłoki nie powinna być mniejsza niż 1,4 mm. A w przypadku kabli elektrycznych z powłoką nad pancerzem, ekranem metalicznym lub przewodem koncentrycznym, nominalna grubość osłony nie powinna być mniejsza niż 1,8 mm.

1. Czy jesteś producentem lub firmą handlową?

Jesteśmy wiodącym i profesjonalnym producentem kabli i przewodów, w tym: kabel zasilający do 35kV, ABC, przewód goły, przewód do zabudowy, kabel sterujący, kabel przyrządowy, kabel spawalniczy, przewód gumowy itp. O wysokiej jakości.

2. Kiedy mogę uzyskać tę cenę?

Zazwyczaj dostarczamy wycenę lub ofertę w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Jeśli masz pilną potrzebę uzyskania ceny, zadzwoń do nas bezpośrednio lub wyjaśnij pocztą, a my postaramy się jak najlepiej udzielić wsparcia w odpowiednim czasie.

3. Czy jest dostępna próbka?

W przypadku produktu magazynowego próba jest oczywiście bezpłatna. Próbka zostanie zwolniona z frachtu, a zbieranie towarów jest również dopuszczalne.

4. Co to jest MOQ?

To zależy od rodzaju i rozmiaru kabla i drutu, w każdym razie udzielimy największego wsparcia, aby pomóc ci zadowolić końcowego klienta lub użytkownika końcowego.

5. Czy kiedykolwiek dostarczałeś kabel lub nosiłeś do naszego kraju?

Nasze produkty zostały wyeksportowane do wielu krajów, głównie, Afryki, Bliskiego Wschodu, południowo-wschodniej Azji, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Ameryki Północnej, Europy itp., Prawie na całym świecie.

6. Z jakimi normami postępujesz przy produkcji kabli i przewodów?

Jesteśmy w stanie produkować kable i druty według GB, JB, IEC, BS, DIN, ASTM, JIS, NF, AS / NZS, CSA itp.

7. Jakie są zdolności produkcyjne na tydzień lub na miesiąc?


Dla gołego dyrygenta możemy ukończyć 3000 ton w ciągu jednego miesiąca. W przypadku kabli zasilających zależy to od rodzaju i wielkości. Całkowita wartość wyjściowa miesięcznie wynosi ok. 33 000 000 USD dla izolowanych kabli aluminiowych i wynosi ok. 28 000 000 USD dla izolowanych kabli miedzianych.

8. Czy możesz przedstawić raport z testu typu?

Z pewnością udzielimy 100% wsparcia zgodnie z twoją instrukcją.

9. Czy możemy reprezentować twój KABEL TANO do licytowania?

Bardzo mile widziane! Szukamy agencji lub partnera w twoim lokalu, aby promować nasze produkty, rozwijać działalność, w związku z tym zapewnimy miłe wyroki, które pozwolą Ci uzyskać bogaty zwrot.

10. Jaki termin ceny można podać?

FOB, CFR, CIF lub jako twój ulubiony

11. Który termin płatności jest akceptowany?

Odp .: Termin płatności różni się w zależności od poziomu cen i łącznej kwoty każdej umowy.

Oto najczęściej używane terminy:

za. 30% T / T zaliczki, saldo przed dostawą.

b. 100% L / C w zasięgu wzroku.

do. 30% T / T zaliczki, saldo wobec 100% L / C w zasięgu wzroku.

re. 30% T / T zaliczki, 40% przed dostawą, saldo z kopią B / L.

mi. 30% T / T zaliczki, saldo z kopią B / L.

fa. 100% zaliczki.

12. Co z paczką?

Możemy spakować nasze produkty, za pomocą cewki, kartonu, plastikowej torby, drewnianego bębna / bębna, stalowo-drewnianego bębna / bębna, stalowego bębna / szpuli z mocnym zabezpieczeniem, aby dostosować się do dostawy na duże odległości.

13. Jaki jest twój okres gwarancji jakości?

Zazwyczaj 18 miesięcy przed datą B / L, 12 miesięcy przed datą instalacji.

14. Czy możesz świadczyć usługę instalacji?

Niestety, nie możemy na razie, ale możemy polecić ci pewną wykwalifikowaną organizację instalacyjną.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mayling Zhao

Tel: +8615901866124

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)